Taniec współczesny z Joanną Nadrowską - WORKSHOPS VOL.2

Czas na drugą odsłonę warsztatów tańca współczesnego w naszym Klubie!
Co w programie?
Głównym celem zajęć jest rozbudzenie świadomości własnego ciała. Kreując naturalny ruch będziemy szukać płynności i przepływu energii w ciele korzystając z k ontrastujących względem siebie elementów takich jak: rozluźnienie i napięcie, wznoszenie i opadanie, przyspieszenie i zwolnienie. Skupimy się na ergonomicznym użyciu ciała w pracy z podłogą (floorwork). Popracujemy nad uzyskaniem jak największej energii przy jak najmniejszym użyciu siły mięśniowej, co ułatwi nam dynamiczne poruszanie się na różnych poziomach i płaszczyznach. Wszystko to będzie zawarte w przestrzennych kombinacjach i choreografii, której będziemy uczyć się podczas zajęć.
Przed nami 3 godzin pracy pod okiem Joanny Nadrowskiej, wspaniałej tancerki i choreografki z wieloletnim doświadczeniem instruktorskim.
O prowadzącej:
W 2008 roku ukończyła z wyróżnieniem Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny w Warszawie na specjalizacji taniec jazzowy pod kierunkiem Piotra Galińskiego. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego studiów pierwszego stopnia na kierunku Animacja społeczno-kulturalna. Od 2012 r. jest tancerką w Sopockim Teatrze Tańca. Współpracowała z reżyserem spektakli muzycznych Piotrem Kosewskim: jako tancerka (Rewia Jutro będzie lepiej) oraz choreograf (koncert BREL/MŁYNARSKI). Stworzyła sześć spektakli grupy szkoleniowej przy Sopockim Teatrze Tańca. Dwa we współpracy z Magdaleną Wójcik (Sprawiedliwość fałszywa. Subiektywna rozprawa o wątpliwej niewinności, Kawa, papierosy i próby), trzy we współpracy z Grażyną Słaboń (Sys 212, Przypadki niekontrolowane, Punk Kontra Punkt,) oraz jeden z Barbarą Jasińską (Fason Newtona). Współzałożycielka Trójmiejskiego Kolektywu Twórczego (Nie mam nic do powiedzenia, Jasno czyli ciemno, Opowieść niepokojąca, Cykliczna Ciągłość). Jako stypendystka Prezydenta Miasta Sopotu oraz Marszałka Województwa Pomorskiego w 2016 r. wraz z Moniką Górką stworzyła solo Po tamtej stronie. Performerka na wystawie Mariny Abramovic Do Czysta/The Cleaner w CSW w Toruniu w 2019 r. Odpowiedzialna za choreografię, wykonanie oraz współpracę koncepcyjną w spektaklu performatywno-tanecznym 7 LEKCJI GEOMETRII, zrealizowanego w ramach obchodów 86. Urodzin Dworca Morskiego-Muzeum Emigracji w Gdyni. Od 2020r. instruktorka systemu GYROTONIC®. Obecnie prowadzi zajęcia ruchowe z młodzieżą i dorosłymi w trójmiejskich szkołach tańca (Gdańska Szkoła Artystyczna, La Pasion).
Kiedy?
26.06.2022 start o 18:00
CENNIK
Do 15.06 100 zł
Od 16.06 120 zł
płatne z góry na konto
Klub Stacja Muzyka
60 1050 1764 1000 0097 3341 8967
z dopiskiem „TANIEC WSPÓŁCZESNY - 2”
ZAPISY:
Zgłoszenie: Imię i nazwisko + numer telefonu wraz z potwierdzeniem przelewu prosimy przesyłać na: klubstacjamuzyka@gmail.com
klubstacjamuzyka-logo-biale

© 2021 KlubStacjaMuzyka | Wykonanie Azureweb | Wszystkie Prawa Zastrzeżone

klubstacjamuzyka@gmail.com