"Roztańczona Rumia"- workshops z Weroniką Lademann

UWAGA !!! UWAGA!!! Niedzielne warsztaty taneczne powoli wchodzą w tradycję 😉 naszego klubu.
Tym razem popracujemy nad postawą, koordynacją, ruchem i oczywiści potańczymy.
Gwarantujemy energię, uśmiech i zmęczenie. Wszystko przy akompaniamencie gorących karaibskich rytmów i nie tylko 😉.
Zajęcia poprowadzi: Weronika Lademann.
Taniec sporadycznie przewijał się w życiu Weroniki od około 8 roku życia. Należała do szkolnych grup tanecznych i uczęszczała na wszystkie dodatkowe zajęcia tańca. Jednak taniec na stałe zagościł w jej życiu dopiero gdy trafiła na pierwsze zajęcia salsy solo i w parach do szkoły Salsa Kings, w 2012 roku, jeszcze jako studentka. Od lat rozwija się pod okiem Barbary Materki i Dawida Kisiela. Regularnie szkoli się na międzynarodowych kongresach i bierze udział w projektach, których efekty można oglądać podczas polskich festiwali. Od 4 lat jest instruktorką salsy solo i w parach, a od niedawna również choreografką. Poza salsą nabywała umiejętności na lekcjach: jazzu, baletu, pole dance, flamenco, tańca brzucha.
Taniec, poza oczywistymi korzyściami dla zdrowia i samopoczucia, pozwolił jej poczuć się lepiej we własnej skórze, zwiększyć pewność siebie i otworzyć na innych ludzi. Salsa to nie tylko ruch, sport, ale również pasja i wspaniała okazja do poznania nowych osób oraz zawiązania przyjaźni na lata.
PROGRAM ZAJĘĆ:
Zajęcia zostały podzielone na dwie części, aby każdy mógł skorzystać, bez względu na wiek i płeć. I nie musisz mieć partnera / partnerki, tym razem potańczymy solo.
Część I
16:00 – przeznaczona dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania i rodzaj tańca jaki trenujesz. W tej części będziemy pracować nad postawą, mobilnością ciała, ruchem rąk, koordynacją i płynnością.
Część II
17:30 – Choreografia czyli zastosowanie wcześniejszych ćwiczeń w tańcu. Część przeznaczona dla osób, które poznały już przynajmniej podstawowe kroki w SALSIE.
KIEDY:
10.10.2021r. (niedziela)
16:00 – 19:00
CENNIK:
DO 24 września: 30 ZŁ/osoba (Część I)
DO 24 września: 60 ZŁ/osoba (Część I i II)
DO 05 października: 40 ZŁ/osoba (Część I)
DO 05 października: 70 ZŁ/osoba (Część I i II)
od 06 października i w dniu warsztatów: 50 ZŁ/osoba (Część I)
od 06 października i w dniu warsztatów: 90 ZŁ/osoba (Część I i II)
płatne z góry na konto
Klub Stacja Muzyka
60 1050 1764 1000 0097 3341 8967
Wystarczy podać imię i nazwisko uczestnika, numer telefonu i dopisać „Roztańczona Rumia - WERA”.
ZAPISY:
Wiadomości SMS pod numer +48 607275228 lub na adres klubstacjamuzyka@gmail.com.
Wystarczy podać imię i nazwisko z dopiskiem "Roztańczona Rumia - WERA" (w przypadku zgłoszenia poprzez adres e-mil należy podać również numer telefonu).

ZATAŃCZYMY? DO ZOBACZENIA !!!!

Pokaż mniej
klubstacjamuzyka-logo-biale

© 2021 KlubStacjaMuzyka | Wykonanie Azureweb | Wszystkie Prawa Zastrzeżone

klubstacjamuzyka@gmail.com