Muzyczna BITWA

04 września 2021 trwale zapisze się w historii.
Kto wygra pierwsze starcie?
Zapraszamy wszystkie MAMY ze swoimi POCIECHAMI na MUZYCZNĄ BITWĘ - warsztaty muzyczne z elementami rytmiki i tańca.
Będziemy hałasować, tupać, stukać, bawić się i rozpętamy prawdziwą wojnę pokoleń, a przy okazji nauczymy się odwzorowywać rytm, odnajdywać ukryte dźwięki, opisywać towarzyszące emocje. Popracujemy nad kondycją, koordynacją, spostrzegawczością oraz skupieniem uwagi.
Przewidziany czas zajęć wraz z relaksem po bitwie 2,5 godziny.
Prowadzące:
Ania: urodziłam się wrażliwcem i jestem skazana na odczuwanie, tworzenie. Sztuka towarzyszy mi w życiu jak najlepsza przyjaciółka, w zasadzie nigdy się nie rozstajemy. Jestem mamą trójki dzieci, zawodowo zajmuję się projektowaniem i jako certyfikowany animator kultury chętnie prowadzę różnego rodzaju zajęcia dla dzieci i dorosłych. Moją największą pasją jest taniec. Uwielbiam kontrasty, światłocień i przeciwieństwa.
Kasia: Wszystko zaczęło się od przedszkola- to tam znalazły się osoby, które zaraziły mnie tańcem... W zespole wokalno-tanecznym "17" tańczyłam i tak - nawet...śpiewałam. Oprócz tańca towarzyskiego tańczyliśmy w parze m.in. polkę, tańce ludowe/narodowe a nawet wzięliśmy udział w przedstawieniu teatralnym dla dzieci, gdzie dostałam małą rólkę tańczącego pająka... Potem pojawił się jazz, street dance i salsa, które to do dzisiaj z wielką przyjemnością tańczę.
Dla kogo?
Program zajęć dostosowany dla mam z dzieckiem w wieku od 3 do 7 lat.
Kiedy?
04.09.2021 o 11:00
CENNIK
Do 21.sierpnia 50 zł / dziecko wraz opiekunem
Od 22 sierpnie 60zł / dziecko wraz z opiekunem
płatne z góry na konto
Klub Stacja Muzyka
60 1050 1764 1000 0097 3341 8967
z dopiskiem „MUZYCZNA BITWA”
ZAPISY:
Zgłoszenie: Imię i nazwisko + numer telefonu wraz z potwierdzeniem przelewu prosimy przesyłać na: klubstacjamuzyka@gmail.com
Ilość miejsc ograniczona.
klubstacjamuzyka-logo-biale

© 2021 KlubStacjaMuzyka | Wykonanie Azureweb | Wszystkie Prawa Zastrzeżone

klubstacjamuzyka@gmail.com