"Bachata SOLO - od podstaw"

Rozpoczynamy kolejną przygodę w ramach projektu ”Roztańczona Rumia”.
Tym razem zapraszamy na środowy kurs „Bachata SOLO od podstaw”, który odbywać się będzie w zamkniętej grupie przez kolejne 4 spotkania.
Prowadząca: EWELINA „EVELA” GRABLOWSKA
Ewelina zakochała się w tańcu mając 16 lat. Początkowo w stylu hip-hop oraz street dance. Pierwszych kroków uczyła się w słupskiej szkole tańca Balance Dance Studio, a następnie w lubelskim Underground Dance Studio. Ukończyła studia na kierunku fizjoterapii w Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku.
Taniec latynoski pozwolił odkryć jej kobiecość i pewność siebie. Od pierwszego kontaktu ze światem latino, Bachata skradła jej serce i ta miłość trwa do dziś!
W przeciągu 5 lat szkoliła się u znanych międzynarodowych instruktorów tj.: Korke & Judith, Frank Santos, Amneris Martinez, Gabor & Ana, Pablo & Raquel, Marco & Sara, Daniel & Desiree, Kike & Nahir, i wielu innych międzynarodowych i polskich gwiazd tanecznych.
Od 2019 roku Ewelina jest choreografem i twórczynią trójmiejskiej formacji tanecznej " Bachata Ladies Shine by Evela", z którą występowała na wielu eventach w Trójmieście i w Polsce.
Evela współtworzy również duet taneczny Matt & Evela Bachata.
W tańcu ceni ekspresję, wolność, wyrażanie emocji oraz bycie sobą.
Organizuje liczne projekty i wydarzenia taneczne w Trójmieście oraz współpracuje i tworzy projekty z tancerzami w całej Polsce.
A teraz specjalnie dla Was zawita w naszym KLUBIE 😉
KIEDY?
W każdą środę o godzinie 17:30 – START 15.09.2021
Gdzie?
Klub Stacja Muzyka – Rumia ul. Zakopiańska 26A
KOSZT KURSU (4 SPOTKAŃ)
do dnia 8 września - 100 zł/osoba
od 9 września – 130 zł/osoba
płatne z góry na konto
Klub Stacja Muzyka
60 1050 1764 1000 0097 3341 8967
z dopiskiem „Bachata SOLO”
ZAPISY
Zgłoszenie: Imię i nazwisko + numer telefonu wraz z potwierdzeniem przelewu prosimy przesyłać na: klubstacjamuzyka@gmail.com lub pod numer telefonu +48607275228
Ilość miejsc ograniczona.
Do zatańczenia!
klubstacjamuzyka-logo-biale

© 2021 KlubStacjaMuzyka | Wykonanie Azureweb | Wszystkie Prawa Zastrzeżone

klubstacjamuzyka@gmail.com