"Bachata Ladies Styling"

„Bachata LADIES STYLING” kolejnym punktem w projekcie ”Roztańczona Rumia”. Zapraszamy w każdą środę 😉. Zmysłowość, kobiecość i energia. Wszystko podane tanecznym krokiem.
Zajęcia poprowadzi EWELINA „EVELA” GRABLOWSKA
Ewelina zakochała się w tańcu mając 16 lat. Początkowo w stylu hip-hop oraz street dance. Pierwszych kroków uczyła się w słupskiej szkole tańca Balance Dance Studio, a następnie w lubelskim Underground Dance Studio.
Taniec latynoski pozwolił odkryć jej kobiecość i pewność siebie. Od samego początku kontaktu ze światem latino, Bachata skradła jej serce i ta miłość trwa do dziś!
Uczestniczy w wielu festiwalach. W przeciągu 5 lat szkoliła się u znanych międzynarodowych instruktorów tj.: Korke & Judith, Frank Santos, Amneris Martinez, Gabor & Ana, Pablo & Raquel, Marco & Sara, Daniel & Desiree, Kike & Nahir, i wielu innych międzynarodowych i polskich gwiazd tanecznych.
Od 2019 roku Ewelina jest choreografem i twórczynią trójmiejskiej formacji tanecznej "Bachata Ladies Shine by Evela", z którą występowała na wielu eventach w Trójmieście i w Polsce.
Współtworzy również duet taneczny Matt & Evela Bachata.
W tańcu ceni ekspresję, wolność, wyrażanie emocji oraz bycie sobą.
Organizuje liczne projekty i wydarzenia taneczne w Trójmieście oraz współpracuje i tworzy projekty z tancerzami w całej Polsce..
A teraz zawita w naszym klubie prowadząc zajęcia BACHATA LADIES STYLING.
Kiedy?
W każdą środę o godzinie 18:30
Gdzie?
Klub Stacja Muzyka – Rumia ul. Zakopiańska 26A
INFORMACJE I ZAPISY:
tel. +48607275228
Do zatańczenia!
klubstacjamuzyka-logo-biale

© 2021 KlubStacjaMuzyka | Wykonanie Azureweb | Wszystkie Prawa Zastrzeżone

klubstacjamuzyka@gmail.com