Akademia Młodego Twórcy - PÓŁKOLONIE

5 dni kreatywnych i mocno rozwijających warsztatów przeplatanych fantastyczną zabawą, odpowiednią dawką ruchu, relaksu i smakowitym posiłkiem.
Zabierzemy dzieci do świata sztuki. Uczestnicy zajęć wcielać się będą w rolę: scenarzysty, reżysera, scenografa, kompozytora, realizatora dźwięku oraz oczywiście aktora. Poznamy tajniki pracy w teatrze oraz spotkamy się z wyjątkowymi gośćmi.
Kostiumy, scenografię, scenariusz wszystko stworzymy sami! Naszą wspólną przygodę zakończymy POKAZEM FILMU przygotowanego przez uczestników zajęć!
PROWADZĄCE:
ANIA😊 urodziłam się wrażliwcem i jestem skazana na odczuwanie, tworzenie. Sztuka towarzyszy mi w życiu jak najlepsza przyjaciółka, w zasadzie nigdy się nie rozstajemy. Kształciłam się na ASP w Gdańsku zgłębiając wiedzę w zakresie sztuk plastycznych. Zawodowo zajmuję się projektowaniem, malowaniem, a jako certyfikowany animator mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć z młodymi talentami. Moją największą pasją jest taniec. Uwielbiam kontrasty, światłocień i uszczęśliwiać ludzi 😉.
ANNA 🙂 jestem zaprzyjaźniona z muzyką od kołyski. Przebrnęłam przez szkołę muzyczną ucząc się gry na fortepianie. Po wielu latach nauki zostałam nauczyciel muzyki i rytmiki z powołania. Obecnie mogę poszczycić się 25 letnim doświadczeniem w prowadzenia zajęć muzycznych, chórków dziecięcych, współpracą z domami kultury - opracowując podkłady muzyczne i koncepcie spektakli do przeróżnych wydarzeń, koncertów, eventów.
DLA KOGO?
Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat.
Maksymalna liczba uczestników to 12 osób.
KIEDY?
04-08 lipca
Opieka nad dzieckiem w godzinach 7:30 – 17:00
Podczas półkolonii opieka nad dzieckiem zapewniona będzie już od wczesnych godzin porannych, aż po południowe. Dzięki temu można spokojnie zostawić dziecko przed pracą i odebrać po niej.
Warsztaty tematyczne i wycieczki odbywać się będą w godzinach 9:30 – 15:30/16:00
POSIŁKI:
Zapewniamy obiadek i podwieczorek oraz nielimitowany dostęp do wody.
Śniadanko - we własnym zakresie.
EXTRA:
Na każdego uczestnika czeka wyjątkowa niespodzianka!
CENNIK
700 zł / dziecko
Pierwsze 3 osoby otrzymują rabat w wysokości 50 zł.
Zapytaj o specjalną cenę dla rodzeństwa 😉.
ZAPISY:
Zgłoszenie: Imię i nazwisko + numer telefonu prosimy przesyłać na: klubstacjamuzyka@gmail.com
Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymają Państwo niezbędne dokumenty potrzebne do rejestracji.

Pokaż mniej
klubstacjamuzyka-logo-biale

© 2021 KlubStacjaMuzyka | Wykonanie Azureweb | Wszystkie Prawa Zastrzeżone

klubstacjamuzyka@gmail.com